|
Productdetails:
|
| Naam: | 65 inch LCD-scherm | Paneelgrootte: | 65 " |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 3840*2160(4K) | Helderheid: | 3500 (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur: | 0~50℃ | Actief gebied: | 1428,48*803,52 |
| Overzichtsdimensie: | 1454*828.7*58.6mm | ||
| Markeren: | 65 inch hoge helderheid TFT-display,4K resolutie LCD-display,3500 nits helderheid TFT-scherm |
||
| Model | LCMA-RX0650GL11-Z350 |
| Merk | Rogin |
| Serie | LCD-display met hoge helderheid |
| Paneelgrootte | 65 inch |
| Helderheid | 3500 nits |
| Resolutie | 3840 × 2160 (4K) |
| Actief gebied | 1428,48 × 803,52 mm |
| Totale afmetingen | 1454 × 828,7 × 58,6 mm |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interface definitie | V-by-One 8-baans |
| Type achtergrondverlichting | WLED |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies