|
Productdetails:
|
| Naam: | 21,5 inch TFT LCD-scherm | Paneelgrootte: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 1000 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 48-52 HRC | Actief gebied: | 476,64*268,11mm |
| Overzichtsdimensie: | 495,6*292,2*9,5mm | Interface: | LVDS (2 kanalen, 8-bit) |
| Markeren: | 21.5 inch waterdicht LCD-scherm,TFT-scherm voor buitenmetingen,LCD met hoge helderheid voor apparaten |
||
| Merk | Rogin |
|---|---|
| Serie | Hoge helderheid LCD-display |
| Paneelgrootte (inch) | 21,5 |
| Model | LCMA-RX0215GB16-C100 |
| Helderheid | 1000 nits |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Actief gebied | 476,64 × 268,11 mm |
| Totale afmetingen | 495,6 × 292,2 × 9,5 mm |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interface definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achtergrondverlichting type | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies