|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 43 " | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 3500 (typ.) | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 70°C |
| Actief gebied: | 940.9*529,25 mm | Overzichtsdimensie: | 966.8*554.8*60.7mm |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 | ||
| Markeren: | TFT-scherm met een hoge helderheid van 43 inch,LCD-scherm met achtergrondverlichting van rechtstreeks type,3500 nits helderheid TFT-scherm |
||
Dit 43-inch TFT-display met hoge helderheid beschikt over een directe achtergrondverlichtingsoplossing die tot 3500 nits helderheid ondersteunt, ontworpen voor veeleisende buiten- en industriële toepassingen.
| Modelnummer | LCMA-RX0430GB13-Z350 V1 |
| Merk | Rogin |
| Serie | LCD-display met hoge helderheid |
| Paneelgrootte | 43 inch |
| Helderheid | 3500 nits |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Actief gebied | 940,9 × 529,25 mm |
| Totale afmetingen | 966,8 × 554,8 × 60,7 mm |
| Kijkhoek | 89°/89°/89°/89° |
| Interface Definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Type achtergrondverlichting | WLED |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies