|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 43 " | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 3500 (typ.) | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 70°C |
| Actief gebied: | 940.9*529,25 mm | Overzichtsdimensie: | 966.8*554.8*60.7mm |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 | ||
| Markeren: | 43 inch hoog helder LCD-scherm,LCD-scherm met een resolutie van 1920x1080,LCD-scherm met een helderheid van 3500 nits |
||
| Merk | Rogin |
|---|---|
| Serie | LCD-display met hoge helderheid |
| Paneelgrootte | 43 inch |
| Model | LCMA-RX0430GB13-Z350 V1 |
| Helderheid | 3500 nits |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Actief gebied | 940.9×529.25 mm |
| Totale afmetingen | 966.8×554.8×60.7 mm |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interface Definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Type achtergrondverlichting | WLED |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies