|
Productdetails:
|
| Naam: | 65 inch LCD-scherm | Paneelgrootte: | 65 " |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 3840*2160 | Helderheid: | 3500 (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur: | 0~50℃ | Actief gebied: | 1428,48*803,52 |
| Overzichtsdimensie: | 1454*828.7*58.6mm | ||
| Markeren: | 65 inch hoog helder LCD-scherm,buiten-lcd-scherm 3500 nits,grootformaat lcd-scherm met garantie |
||
| Merk | Rogin |
| Serie | Hoge Helderheid LCD Display |
| Paneelgrootte | 65 inch |
| Model | LCMA-RX0650GL11-Z350 |
| Helderheid | 3500 nits (Ondersteuning op maat) |
| Resolutie | 3840×2160 (4K) |
| Actief Gebied | 1428,48×803,52 mm |
| Totale Afmetingen | 1454×828,7×58,6 mm |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interface Definitie | V-by-One 8 lane |
| Achtergrondverlichting Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touch Panel | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | 0~50℃ |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies