|
Productdetails:
|
| Naam: | de vertoning van 12,1 duimtft lcd | Paneelgrootte: | 12,1 inch |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1280*800 | Helderheid: | 1500 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 48-52 HRC | Actief gebied: | 261,12*163,2mm |
| Overzichtsdimensie: | 277,7*180,6*9,5mm | Interface: | LVDS (1 kanaal, 8-bit) |
| Markeren: | de vertoning van 12,1 duimtft lcd,LCD met laag stroomverbruik |
||
| Model | LCMA-RX0121GR03-C150 |
|---|---|
| Merk | Rogin |
| Serie | Hoge helderheid LCD-display |
| Paneelgrootte | 12,1 inch |
| Helderheid | 1500 nits (aanpassing ondersteund) |
| Resolutie | 1280 × 800 |
| Actief gebied | 261,12 × 163,2 mm |
| Totale afmetingen | 277,7 × 180,6 × 9,5 mm |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 |
| Interface definitie | eDP (2 lanes) |
| Type achtergrondverlichting | WLED |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchpanel | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies