|
Productdetails:
|
| Naam: | 15 inch LCD-display | Paneelgrootte: | 15" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1024*768 | Helderheid: | 1500 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 4:3 | Actief gebied: | 304.128*228.096mm |
| Overzichtsdimensie: | 326.5*253.5*9.7mm | Interface: | LVDS (1 kanaal, 8-bit) |
| Markeren: | 15 inch touch TFT LCD display,medisch monitorings-LCD-display,touchscreen met een hoge helderheid |
||
| Merken | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte (inch) | 15 |
| Model | LCMA-RX0150GB05-C150 |
| Helderheid | 1500 nits |
| Resolutie | 1024 × 768 |
| Actief gebied | 304.128 × 228.096 mm |
| Algemene grootte | 326.5 × 253,5 × 9,7 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 4:3 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies