|
Productdetails:
|
| Naam: | De Vertoning van 10,4 Duimtft lcd | Paneelgrootte: | 10,4" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1024*768 | Helderheid: | 1500 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 4:3 | Actief gebied: | 210.43*157.824 mm |
| Overzichtsdimensie: | 227*175,8*9,2 mm | Interface: | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit) |
| Markeren: | 10.4 inch hoog helder TFT-display,Industriële besturing LCD-scherm,hoge helderheid TFT scherm |
||
| Merken | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte (inch) | 10.4 |
| Model | LCMA-RX0104GR02-C150 |
| Helderheid | 1500 nits |
| Resolutie | 1024 × 768 |
| Actief gebied | 210.43 × 157,824 mm |
| Algemene grootte | 227 × 175,8 × 9,2 mm |
| Zienhoek | 85/85/85/85 |
| Interface-definitie | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 900:1 |
| Afmetingsgraad | 4:3 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -30°C tot 80°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies