|
Productdetails:
|
| Naam: | De Vertoning van 10,1 Duimtft lcd | Paneelgrootte: | 10,1" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1280*800 | Helderheid: | 1500 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 48-52 HRC | Actief gebied: | 216.96*135,6 mm |
| Overzichtsdimensie: | 228,5*149*4,45mm | Interface: | LVDS (1 kanaal, 8-bit) |
| Markeren: | 10,1 duim industriële LCD vertoning,lcd-scherm met hoog contrast |
||
| Merk | Rogin |
|---|---|
| Serie | Hoge Helderheid LCD-scherm |
| Paneelgrootte (inch) | 10,1 |
| Model | LCMA-RX0101GB02-C150 |
| Helderheid | 1500 nits |
| Resolutie | 1280 × 800 |
| Actief gebied | 216,96 × 135,6 mm |
| Totale afmetingen | 228,5 × 149 × 4,45 mm |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 |
| Interface Definitie | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Achtergrondverlichting Type | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies