|
Productdetails:
|
| Naam: | 21,5 inch TFT LCD-scherm | Paneelgrootte: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 ((Full HD) | Helderheid: | 2000 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 48-52 HRC | Actief gebied: | 476,06*267,79 mm |
| Overzichtsdimensie: | 495,6*292,2*13,6mm | Interface: | LVDS (2 kanalen, 8-bit) |
| Markeren: | 21,5 inch TFT buitendisplay,Hoge helderheid LCD-scherm 2000 nits |
||
| Merken | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 21.5 inch |
| Model | LCMA-RX0215GT03-Z200 |
| Helderheid | 2000 nits (optioneel) |
| Resolutie | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Actief gebied | 4760,06 × 267,79 mm |
| Algemene grootte | 495.6 × 292,2 × 13,6 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1500:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies