|
Productdetails:
|
| Naam: | 18,5 inch TFT LCD-scherm | Paneelgrootte: | 18,5" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 1000 (typ.) |
| Beeldverhouding: | 48-52 HRC | Actief gebied: | 408,96*230,04 mm |
| Overzichtsdimensie: | 430,4*254,6*12,5mm | Interface: | LVDS (2 kanalen, 8-bit) |
| Markeren: | 18.5 inch LCD-display,LCD-scherm met breed temperatuurbereik,Android-compatibele smart home display |
||
| Merken | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 18.5 inch |
| Model | LCMA-RX0185GA07-C100 |
| Helderheid | 1000 nitten |
| Resolutie | 1920×1080 (Full HD) |
| Actief gebied | 408.96×230,04 mm |
| Algemene grootte | 430.4 × 254,6 × 12,5 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -30°C tot 80°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies