|
Productdetails:
|
| Name: | 21.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 21.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1000 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 476.64*268.11mm |
| Outline Dimension: | 495.6*292.2*9.5mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Markeren: | 21.5 inch industrieel lcd-display,Hoge Helderheid TFT LCD,Buiten LCD-scherm 1000nits |
||
| Model | LCMA-RX0215GB16-C100 |
|---|---|
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 21.5 inch |
| Helderheid | 1000 nitten |
| Resolutie | 1920 * 1080 |
| Actief gebied | 476.64 * 268,11 mm |
| Algemene grootte | 495.6 * 292.2 * 9.5 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies