|
Productdetails:
|
| Name: | 19 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 19" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1280*1024 | Brightness: | 800 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 5:4 | Active Area: | 374.8*303mm |
| Outline Dimension: | 396*324*13.38mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Markeren: | 19-inch TFT LCD-scherm,LCD-scherm met een resolutie van 1280x1024,Industrieel LCD-scherm met grote temperatuur |
||
| Model | LCMA-RX0190GB03-C080 |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 19 inch |
| Helderheid | 800 nitten |
| Resolutie | 1280 * 1024 |
| Actief gebied | 374.8 * 303 mm |
| Algemene grootte | 396 * 324 * 13,38 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 5:4 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies