|
Productdetails:
|
| Name: | 18.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 18.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1200 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 408.96*230.04mm |
| Outline Dimension: | 430.4*254.6*12mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Markeren: | 18,5 inch TFT LCD-scherm,hoge helderheid LCD-scherm 1200 nits |
||
| Model | LCMA-RX0185GB03-C120 |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte (inch) | 18.5 |
| Helderheid | 1200 nits |
| Resolutie | 1920 * 1080 |
| Actief gebied | 408.96 * 230,04 mm |
| Algemene grootte | 430.4 * 254.6 * 12 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -30°C tot 80°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies