|
Productdetails:
|
| Naam: | Vierkant LCD-scherm | Paneelgrootte: | 33“ |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1900*1900 | Helderheid: | 1000 (typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 698,4*130,95 mm |
| Overzichtsdimensie: | 628,6*628,6*26,3mm | Interface: | V-bij-één acht rijstroken |
| Markeren: | 33,3 inch vierkant TFT-scherm,binnen tentoonstellingsraam display |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | Vierkant LCD-scherm |
| Panelgrootte | 33 inch |
| Model | LCMA-RX0333TL01-C100 |
| Helderheid | 1000 |
| Resolutie | 1900*1900 |
| Actief gebied | 598.5*598,5 mm |
| Algemene grootte | 628.6*628,6*26,3 mm |
| Interface-definitie | V-bij-één 8 rijstroken |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies