|
Productdetails:
|
| Naam: | Vierkant LCD-paneel | Paneelgrootte: | 35.6 inch |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 500 nits | Oplossing: | 950*1080 |
| Actief gebied: | 598.5*680,4 mm | Totale maat: | 628.6*711*25,3 mm |
| Markeren: | Hoogcontrast vierkant LCD-paneel,Vierkant LCD-paneel 35,6 inch |
||
| Merk | Rogin |
|---|---|
| Serie | Vierkant LCD-scherm |
| Paneelgrootte | 35,6 inch |
| Model | LCMA-RX0356ZJ02-C050 |
| Helderheid | 500 nits |
| Stroomverbruik | 34W |
| Resolutie | 950×1080 |
| Actief gebied | 598,5×680,4 mm |
| Totale grootte | 628,6×711×25,3 mm |
| Achtergrondverlichtingstype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldverhouding | 8:9 |
| Touchscreen | Optioneel |
| Bedrijfstemperatuur | 0~50℃ |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies