|
Productdetails:
|
| Naam: | Hoge Helderheidslcd Vertoning | Paneelgrootte: | 55" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 3840*2160 | helderheid: | 700 (Typ.) |
| Operationele temp.: | -20 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 1209.6*680.4mm |
| Overzichtsdimensie: | 1241.6*712.4*35.7mm | ||
| Markeren: | 55 inch LCD-scherm met 4K-resolutie,groot lcd-scherm met aanpassing,LCD-scherm met hoge helderheid 3840x2160 |
||
| Merk | Rogin |
|---|---|
| Serie | Hoge helderheid LCD -display |
| Paneelgrootte | 55 inch |
| Model | LCMA-RX0550GB20-C070 |
| Helderheid | 700 |
| Stroomverbruik | 132W |
| Oplossing | 3840*2160 |
| Actief gebied | 1209.6*680,4 mm |
| Totale maat | 1241.6*712.4*35.7mm |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interfacedefinitie | V-voor-één 8 rijstrook |
| Achtergrondverlichtingstype | Wlend |
| Contrastverhouding | 1200: 1 |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 50 ℃ |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies