|
Productdetails:
|
| Naam: | Hoge Helderheidslcd Vertoning | Paneelgrootte: | 55" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | helderheid: | 1500 (Typ.) |
| Operationele temp.: | -30 ~ 80 ℃ | Actief gebied: | 1209.6*680.4mm |
| Overzichtsdimensie: | 1243*725,4*36,7 mm | ||
| Markeren: | 55 inch LCD-scherm,LCD-scherm met 1920x1080 resolutie,LVDS Interface LCD Scherm |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 55 inch |
| Model | LCMA-RX0550GB03-C150 |
| Helderheid | 1500 |
| Energieverbruik | 180 W |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 1209.6*680,4 mm |
| Algemene grootte | 1243*725,4*36,7 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | TBD |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -30 tot 80 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies