|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 27“ | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 1500 (Typ.) | Beeldverhouding: | 16: 9 |
| Actief gebied: | 597.6*336.14 mm | Uitlegdimensie: | 628*366,4*23,7 mm |
| Markeren: | 27 inch hoog helder LCD-scherm,reclame LCD-scherm met garantie,hoge helderheid LCMA-RX0270GA11-C150 scherm |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Panelgrootte | 27" |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Helderheid | 1500 cd/m2 (typisch) |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Actief gebied | 597.6 × 336,14 mm |
| Uitlegdimensie | 628 × 366,4 × 23,7 mm |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 27 inch |
| Model | LCMA-RX0270GA11-C150 |
| Helderheid | 1500 cd/m2 |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Actief gebied | 597.6 × 336,14 mm |
| Algemene grootte | 628 × 366,4 × 23,7 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies