|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 27“ | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 500 (type) | Beeldverhouding: | 16: 9 |
| Actief gebied: | 597.6*336.15mm | Overzichtsdimensie: | 613.6*356.85*10.5mm |
| Markeren: | 27 inch hoog helder LCD-scherm,reclame machine LCD scherm,hoge helderheid LCMA-RX0270GA10-C050 scherm |
||
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Paneelgrootte | 27 " |
| Oplossing | 1920*1080 |
| Helderheid | 500 (typ.) |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Actief gebied | 597.6*336.15mm |
| Overzichtsdimensie | 613.6*356.85*10.5mm |
| Merk | Rogin |
| Serie | Hoge helderheid LCD -display |
| Paneelgrootte (inch) | 27 |
| Model | LCMA-RX0270GA10-C050 |
| Helderheid | 1500 |
| Oplossing | 1920*1080 |
| Actief gebied | 597.6*336.15 |
| Totale maat | 613.6*356.85*10.5 |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interfacedefinitie | LVD's (2 Ch, 8-bit) |
| Achtergrondverlichtingstype | Wlend |
| Contrastverhouding | 3000: 1 |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies