|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 27“ | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 700 (Typ.) | Beeldverhouding: | 16: 9 |
| Actief gebied: | 597.6*336.15mm | Uitlegdimensie: | 613.6*356.85*10.5mm |
| Markeren: | 27 inch hoog helder LCD-scherm,aanpasbaar LCD-scherm met garantie,LCMA-RX0270GA07-C070 LCD scherm |
||
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Paneelgrootte | 27" |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Helderheid | 700 (Typ.) |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 597.6*336.15mm |
| Omtrek afmeting | 613.6*356.85*10.5mm |
| Merk | Rogin |
| Serie | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Paneelgrootte (inch) | 27 |
| Model | LCMA-RX0270GA07-C070 |
| Helderheid | 700 |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 597.6*336.15 |
| Totale grootte | 613.6*356.85*10.5 |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 |
| Interface definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achtergrondverlichting type | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | 0~50℃ |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies