|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 24" | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 1000 (Type.) | Beeldverhouding: | 16: 9 |
| Actief gebied: | 531.36*298.89mm | Overzichtsdimensie: | 556 x 323,2 x 17 mm |
| Markeren: | 24 inch LCD-scherm met LVDS-interface,LCD-scherm met hoge helderheid maatwerk,LCMA-RX0240GA01-C100 LCD-module |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Panelgrootte | 24" |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Helderheid | 1000 (Type.) |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Actief gebied | 531.36*298.89mm |
| Uitlegdimensie | 556*323,2*17 mm |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte (inch) | 24 |
| Model | LCMA-RX0240GA01-C100 |
| Helderheid | 1000 |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 531.36 maal 298.89 |
| Algemene grootte | 556*323.2*17 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 5000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20 tot 70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies