|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 23,8" | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 1000 (Type.) | Beeldverhouding: | 16: 9 |
| Actief gebied: | 527.04*296.46mm | Overzichtsdimensie: | 544.8*320.5*11,7 mm |
| Markeren: | 23.8 inch hoog helder LCD-scherm,LVDS Interface LCD Scherm,menu toepassing LCD scherm |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Panelgrootte | 23.8" |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Helderheid | 1000 (Type.) |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Actief gebied | 527.04*296.46 mm |
| Uitlegdimensie | 544.8*320.5*11.7mm |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte (inch) | 23.8 |
| Model | LCMA-RX0238GI03-C100 |
| Helderheid | 1000 |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 527.04 maal 296.46 |
| Algemene grootte | 544.8*320.5*11.7 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies