|
Productdetails:
|
| Panel Size: | 23.8" | Resolution: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Brightness: | 3500 (Typ.) | Aspect Ratio: | 16:9 |
| Active Area: | 527.04*296.46mm(A.A) | Outline Dimension: | 554.04*323.53*41mm |
| Markeren: | 23.8 inch hoog helder LCD-scherm,LCD-scherm voor buitentoepassingen,LVDS Interface LCD Scherm |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Panelgrootte | 23.8" |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Helderheid | 3500 (type) |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Actief gebied | 527.04*296.46mm ((A.A.) |
| Uitlegdimensie | 554.04*323.53*41mm |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte ((inch) | 23.8 |
| Model | LCMA-RX0238GA02-Z350 |
| Helderheid | 3500 |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 527.04 maal 296.46 |
| Algemene grootte | 554.04*323.53*41 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies