|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 21.5“ | Oplossing: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 500 (type) | Beeldverhouding: | 16: 9 |
| Actief gebied: | 476.05*284.49mm (AA) | Overzichtsdimensie: | 484.46*284.49*12,5 mm |
| Markeren: | 21,5 inch LCD-scherm 500 nits helderheid,LCD-scherm met hoge helderheid 1920x1080 resolutie |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Panelgrootte | 21.5" |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Helderheid | 500 (type) |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Actief gebied | 476.05*284,49 mm (A.A.) |
| Uitlegdimensie | 484.46*284.49*12.5mm |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte ((inch) | 21.5 |
| Model | LCMA-RX0215GB25-C050 |
| Helderheid | 500 |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 476.05*284.49 |
| Algemene grootte | 484.46*284.49*12.5 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies