|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD-schermmachine met hoge helderheid | Paneelgrootte: | 55" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 3500 (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur.: | 0~50℃ | Actief gebied: | 1209.6x680.4mm |
| Overzichtsdimensie: | 1235*705,4*56,1mm | RAM: | 2G (ondersteuningsaanpassing) |
| ROM: | 16G (ondersteuningsaanpassing) | ||
| Markeren: | 55 inch hoog helder TFT-display,Android 11 reclame-machine,2G+16G LCD-displaymachine |
||
| Merk | Rogin |
|---|---|
| Serie | Hoge Helderheid LCD Display |
| Paneelgrootte | 55 inch |
| Model | RX0550ZJ02-Z350 |
| Helderheid | 3500 nits (Aanpassing Ondersteund) |
| Resolutie | 1920*1080 (Full HD) |
| Actief Gebied | 1209.6*680.4 mm |
| Totale Afmetingen | 1235*705.4*56.1 mm |
| RAM/ROM | 2GB+16GB |
| Achtergrondverlichting Type | WLED |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Touch Panel | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | 0~50 ℃ |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies