|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD-schermmachine met hoge helderheid | Paneelgrootte: | 55" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 3500 (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur.: | 0~50℃ | Actief gebied: | 1209.6x680.4mm |
| Overzichtsdimensie: | 1235*705,4*56,1mm | ||
| Markeren: | 55 inch buiten LCD-reclamemachine,TFT-scherm met een hoge helderheid,Buiten advertentie lcd display |
||
| Merken | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met hoge helderheid |
| Panelgrootte | 55 inch |
| Model | RX0550ZJ02-Z350 |
| Helderheid | 3500 nits |
| Resolutie | 1920 * 1080 |
| Actief gebied | 1209.6 * 680,4 mm |
| Algemene grootte | 1235 * 705,4 * 56,1 mm |
| Interface-definitie | DC (12V) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies