|
Productdetails:
|
| Naam: | BAR TYPE LCD | Paneelgrootte: | 49.5" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 2000 (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur.: | -20~70℃ | Actief gebied: | 1209.6*340,2 mm |
| Overzichtsdimensie: | 1233.6*364.2*54mm | ||
| Markeren: | 49.5 inch TFT-LCD-module,een LCD-scherm met een hoge helderheid,LCD-module voor digitale borden |
||
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met balk (snijoplossing) |
| Panelgrootte | 49.5 inch |
| Model | LCMA-RX0495TB08-Z200 |
| Helderheid | 2000 nits (Aanpassingsondersteuning) |
| Resolutie | 1920 × 540 |
| Actief gebied | 1209.6 × 340,2 mm |
| Algemene grootte | 1233.6 × 364,2 × 54 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20 tot 70 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies