|
Productdetails:
|
| Paneelgrootte: | 21.9" | Oplossing: | 1920*712 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 1000 (typ.) | Bedrijfstemperatuur.: | 0~50℃ |
| Actief gebied: | 527.04*195.5 mm (A.A.) | Overzichtsdimensie: | 548.4*222.2*14.5mm |
| Naam: | Bartype LCD Vertoning | ||
| Markeren: | 21,9-inch bar-type LCD-scherm,Industriële TFT-LCD-schermen |
||
| Modelnummer | LCMA-RX0219TA01-C100 |
| Merken | Rogin |
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 21.9 inch |
| Helderheid | 1000 nits (ondersteuning op maat) |
| Energieverbruik | 25 W |
| Resolutie | 1920 × 712 |
| Actief gebied | 527.04 × 195,5 mm |
| Algemene grootte | 548.4 × 222,2 × 14,5 mm |
| Zienhoek | 85/85/85/85 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:5.93 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies