|
Productdetails:
|
| Naam: | BAR TYPE LCD | Paneelgrootte: | 19.2" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*359 | Helderheid: | 500 (typ.) |
| Operationele temp.: | -20 tot 85 °C | Actief gebied: | 476.64*89.37mm |
| Overzichtsdimensie: | 496*109,2*13,7 mm | Interface: | LVDS (2 CH, met 8 bits) |
| Markeren: | 19.2 inch LCD-scherm met staaftype,hoge temperatuur TFT LCD,LCD-scherm voor transportmiddelen |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 19.2 inch |
| Model | LCMA-RX0192TB01-C050 |
| Helderheid | 500 |
| Resolutie | 1920*359 |
| Actief gebied | 476.64*89.37 mm |
| Algemene grootte | 496*109,2*13,7 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20 tot 85 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies