|
Productdetails:
|
| Naam: | BAR TYPE LCD | Paneelgrootte: | 41" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*918 | Helderheid: | 2100 (typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 940,9*450mm |
| Overzichtsdimensie: | 967,3*478*45mm | Interface: | LVDS (2 CH, met 8 bits) |
| Markeren: | 41 inch staafvormig LCD-scherm,staafvormig TFT-scherm 2100 nits,1920x918 resolutie staafscherm |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 41 inch |
| Model | LCMA-RX0410TB01-Z210 |
| Helderheid | 2100 |
| Resolutie | 1920×918 |
| Actief gebied | 940.9×450 mm |
| Algemene grootte | 967.3 × 478 × 45 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1200:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies