|
Productdetails:
|
| Naam: | BAR TYPE LCD | Paneelgrootte: | 28" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*360 | Helderheid: | 1000 (typ.) |
| Operationele temp.: | -20 ~ 60 ℃ | Actief gebied: | 698,4*130,95 mm |
| Overzichtsdimensie: | 729,3*167,3*17,2mm | Interface: | LVDS (2 CH, met 8 bits) |
| Markeren: | 28 inch LCD-scherm,metrovervoer TFT-scherm,aanpasbaar balktype display |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 28 inch |
| Model | LCMA-RX0280TA02-C100 |
| Helderheid | 1000 |
| Resolutie | 1920×360 |
| Actief gebied | 698.4 × 130,95 mm |
| Algemene grootte | 729.3×167.3×17.2mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | -20 tot 60 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies