|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Paneelgrootte: | 37 " |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 700 (Typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 899.712*253.044 mm |
| Overzichtsdimensie: | 914.9*280.9*70 mm | ||
| Markeren: | 37 inch TFT LCD reclame-machine,LCD-parkeer systeem met staaf,voor het vertonen van reclame in binnen- en buitenruimten |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 37 inch |
| Model | LCMA-RX0370ZJ03-C070 |
| Helderheid | 700 |
| Resolutie | 1920*540 |
| Actief gebied | 899.712*253.044 mm |
| Algemene grootte | 914.9*280.9*70 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies