|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Paneelgrootte: | 36,2" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 1500 (Typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 885.6*280.8 mm |
| Overzichtsdimensie: | 915.6*279.8*45.7mm | ||
| Markeren: | 36.2 inch LCD reclameapparaat,TFT LCD reclame-machine met Android 9.0,LCD-reclame-machine met een helderheid van 1500 nits |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 36.2 inch |
| Model | LCMA-RX0362ZJ02-C150 |
| Helderheid | 1500 |
| Resolutie | 1920*540 |
| Actief gebied | 885.6*280,8 mm |
| Algemene grootte | 915.6*279.8*45.7mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies