|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Paneelgrootte: | 35.6 " |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1900*2160 | Helderheid: | 500 (typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 598.5*680,4 mm |
| Overzichtsdimensie: | 772*692mm | ||
| Markeren: | 35.6 inch TFT-LCD-display,Android 9.0 LCD reclame-machine,LCD-scherm voor commerciële doeleinden |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 35.6 inch |
| Model | LCMA-RX0356ZJ01-C050 |
| Helderheid | 500 |
| Resolutie | 1900*2160 |
| Actief gebied | 598.5*680,4 mm |
| Algemene grootte | 772*692 mm |
| Interface-definitie | V-bij-één 8 rijstroken |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies