|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Paneelgrootte: | 32" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 1200 (type) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 698.6*394,5 mm |
| Overzichtsdimensie: | 752*446*36,8 mm | ||
| Markeren: | 32 inch LCD-reclame-machine,TFT-LCD-bestelmachine met 1200nits,buiten LCD-reclame-machine |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320ZJ01-Z120 V1 |
| Helderheid | 1200 |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 698.6*394,5 mm |
| Algemene grootte | 752*446*36,8 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies