|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Paneelgrootte: | 27 " |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 300 (Type.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 597,88*336,312 mm |
| Overzichtsdimensie: | 623,9*367,7*43,3mm | ||
| Markeren: | 27 inch LCD-reclame-machine,Werkscherm met een resolutie van 1920 x 1080,LCD-scherm met een helderheid van 300 nits |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 27 inch |
| Model | LCMA-RX0270ZJ03-C030 |
| Helderheid | 300 nits |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Actief gebied | 5970,88 × 336,312 mm |
| Algemene grootte | 623.9 × 367,7 × 43,3 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies