|
Productdetails:
|
| Naam: | Bartype LCD-reclamemachine | Paneelgrootte: | 43.9" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 700 (Typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 1073.78 x 604 mm |
| Overzichtsdimensie: | 1833*363*34mm | Afstandsbediening: | Steun |
| WIFI-Antenne: | 4G/Lengte 50MM | ||
| Markeren: | 43.9 inch TFT-trechter van het bartype,verticale scherm advertentiemachine,LCD-advertentiebeeldscherm voor binnen- en buitenruimte |
||
43.9 inch Bar Type TFT Display Advertentiemachine Verticaal Scherm Indoor & Outdoor Toepassing
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 43.9 inch |
| Model | RX0439ZJ01-C070 |
| Helderheid | 700 |
| Resolutie | 1920*540 |
| Actief gebied | 1073.78 x 604 mm |
| Algemene grootte | 1833*363*34 mm |
| Interface-definitie | USB OTG, USB 2.0 HDMI OUT |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1100:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies