|
Productdetails:
|
| Naam: | Bartype LCD-reclamemachine | Paneelgrootte: | 43.9" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 700 (Typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 1073.78 x 604 mm |
| Overzichtsdimensie: | 1833*363*34mm | ||
| Markeren: | 43.9 inch commercieel TFT-display,HMI-machine met staaftype,LCD-advertentie-scherm in winkelcentra |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine met balken |
| Panelgrootte | 43.9 inch |
| Model | RX0439ZJ01-C070 V16 |
| Helderheid | 700 |
| Resolutie | 1920*540 |
| Actief gebied | 1073.78 x 604 mm |
| Algemene grootte | 1833*363*34 mm |
| Interface-definitie | USB OTG, USB 2.0 HDMI OUT RJ45 |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1100:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies