|
Productdetails:
|
| Naam: | Barlcd Vertoning | Paneelgrootte: | 28.0" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*360 | Helderheid: | 1500 (Typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 698,4*130,95 mm |
| Overzichtsdimensie: | 732*165*17,3 mm | ||
| Markeren: | 28 inch LCD-scherm,TFT-schermpaneel voor luchthavenborden,1920x360 resolutie balk LCD-paneel |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 28 inch |
| Model | LCMA-RX0280TA03-C150 |
| Helderheid | 1500 |
| Resolutie | 1920*360 |
| Actief gebied | 698.4*130.95mm |
| Algemene grootte | 732*165*17,3 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies