|
Productdetails:
|
| Naam: | Bartype LCD Vertoning | Paneelgrootte: | 19.4" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*510 | helderheid: | 500 (typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 476.6*126,6 mm |
| Overzichtsdimensie: | 495.6*150.7*12 mm | ||
| Markeren: | 19.4 inch LCD-scherm met balktype,TFT-LCD-scherm voor slimme huishoudens,aanpasbaar LCD-scherm 1920x510 |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 19.4 inch |
| Model | LCMA-RX0194TA02-C050 |
| Helderheid | 500 |
| Resolutie | 1920*510 |
| Actief gebied | 476.6*126,6 mm |
| Algemene grootte | 495.6*150.7*12 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0-50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies