|
Productdetails:
|
| Naam: | vierkante lcd-display | Paneelgrootte: | 22 inch |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 400 neten | Oplossing: | 1920*1920 |
| Actief gebied: | 394.56*394.56mm | Totale maat: | 409.56*409.56*7.6mm |
| Markeren: | 22 duim Vierkante LCD Vertoning,Vierkant LCD-scherm 1920*1920,LVDS-LCD-module van 400 nits |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam | Vierkant LCD-scherm |
| Panelgrootte | 22 inch |
| Helderheid | 400 nitten |
| Resolutie | 1920*1920 |
| Actief gebied | 394.56*394,56 mm |
| Algemene grootte | 409.56*409.56*7.6mm |
22 inch vierkant LCD-scherm 1920*1920 400nits 0-50°C LVDS LCD-module
| Model | LCMA-RX0220TB01-C040 |
| Brandnaam | Rogin |
| Reeks | Vierkant LCD-scherm |
| Panelgrootte | 22 inch |
| Type machine | LCD-module |
| Helderheid | 400 nitten |
| Energieverbruik | Onder voorbehoud van de specificaties |
| Resolutie | 1920*1920 |
| Actief gebied | 394.56*394,56 mm |
| Algemene grootte | 409.56*409.56*7.6mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Afmetingsgraad | 1:1 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | 0~50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies