|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Panelgrootte: | 49.5 inch |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 3840*1080 | Helderheid: | 700 neten |
| Actief gebied: | 1209.6*340,2 mm | Algemene grootte: | 1239.6*370.2*38mm |
| Markeren: | 700nits Digitaal advertentie scherm,Digitaal advertentie-scherm 49,5 inch |
||
49.5 inch 3840*1080 700nits Android systeem hoog contrast Software voor het verzenden van berichten
Specificaties►
LCMA-RX0495ZJ05-C070
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte | 49.5 inch |
| Model | LCMA-RX0495ZJ05-C070 |
| Type machine | Android systeem, hoog contrast, Software voor het verzenden van berichten |
| Helderheid | 700 nitten |
| Energieverbruik | Onder voorbehoud van de specificaties |
| Resolutie | 3840*1080 |
| Actief gebied | 1209.6*340,2 mm |
| Algemene grootte | 1239.6*370.2*38mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Afmetingsgraad | 16:4.5 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies