|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Panelgrootte: | 48 duim |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 3840*540 | Helderheid: | 4000 neten |
| Actief gebied: | 1209.6*170,1 mm | Algemene grootte: | 1239*208*90 mm |
| Markeren: | Commercieel LCD-advertentiebord,48 inch LCD-advertentiebord,LCD-advertentiebord 3840*540 |
||
48 inch commercieel LCD-advertentiebord 3840*540 4000nits
Specificaties►
LCMA-RX0480ZJ01-Z400
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte | 48 inch |
| Model | LCMA-RX0480ZJ01-Z400 |
| Type machine | Displayfunctie |
| Helderheid | 4000 nits |
| Energieverbruik | Onder voorbehoud van de specificaties |
| Resolutie | 3840*540 |
| Actief gebied | 1209.6*170,1 mm |
| Algemene grootte | 1239*208*90 mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Afmetingsgraad | 16:2.25 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies