|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD-reclameapparatuur | Panelgrootte: | 43.5 |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 3840*380 | Helderheid: | 1000 neten |
| Actief gebied: | 1095.8*108mm | Algemene grootte: | 1214*147,8*55,2 mm |
| Markeren: | 1000nits LCD-reclameapparatuur,Commerciële LCD-reclameapparatuur,LCD-advertentieapparatuur 43 |
||
43.5 inch grote lcd reclame-machine 1000nits 3840*380 Display functie
Specificaties►
LCMA-RX0435ZJ01-C100
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte | 43.5 inch |
| Model | LCMA-RX0435ZJ01-C100 |
| Type machine | Displayfunctie |
| Helderheid | 1000 nitten |
| Energieverbruik | Onder voorbehoud van de specificaties |
| Resolutie | 3840*380 |
| Actief gebied | 1095.8*108mm |
| Algemene grootte | 1214*147,8*55,2 mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:1.58 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies