|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Panelgrootte: | 38" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 700 neten |
| Actief gebied: | 919.296*258.55mm | Algemene grootte: | 947.4*308.5*105mm |
| Markeren: | 38 inch WLED touchscreen,WLED touchscreen 1920*540,Digitaal signage display reclame |
||
38 inch WLED Touch Display 1920*540 Digitaal signage Display Reclame
Specificaties►
LCMA-RX0380ZJ02-C070
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte ((inch) | 38 |
| Model | LCMA-RX0380ZJ02-C070 |
| Type machine | Android systeem, hoog contrast, Software voor het verzenden van berichten |
| Helderheid | 700 nitten |
| Energieverbruik (W) | 44 W |
| Resolutie | 1920*540 |
| Actief gebied | 919.296*258.55mm |
| Algemene grootte | 947.4*308.5*105mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:4.45 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | -10~70°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies