|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Panelgrootte: | 29.6 inch |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*760 | Helderheid: | 2000 neten |
| Actief gebied: | 698.4*276,5 mm | Algemene grootte: | 735.5*309.95*45mm |
| Markeren: | 29.6 inch LCD-reclame-display,LCD-advertentie-schermen 1920*760,LCD-advertentiebord 2000nits |
||
29.6 inch LCD-reclame-schermen 1920*760 LCD-reclamebord 2000nits
Specificaties►
LCMA-RX0296ZJ02-C200
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte ((inch) | 29.6 inch |
| Model | LCMA-RX0296ZJ02-C200 |
| Type machine | Displayfunctie |
| Helderheid | 2000 nits |
| Energieverbruik | 75 W |
| Resolutie | 1920*760 |
| Actief gebied | 698.4*276,5 mm |
| Algemene grootte | 735.5*309.95*45 mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1400:1 |
| Afmetingsgraad | 16:6.33 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies