|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Panelgrootte: | 23.69 |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*360 | Helderheid: | 700 neten |
| Actief gebied: | 597.6*112 mm | Algemene grootte: | 625.6*140*38 mm |
| Markeren: | 23.69 inch LCD Reclame Machine,LCD reclame-machine 700nits,Aanraakscherm Advertentie Display 1920*360 |
||
23.69 inch LCD reclame-machine 700nits Touch Screen Reclame-scherm 1920 * 360
Specificaties►
LCMA-RX02369ZJ01-C070 V1
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte | 23.69 inch |
| Model | LCMA-RX02369ZJ01-C070 V1 |
| Type machine | Displayfunctie |
| Helderheid | 700 nitten |
| Energieverbruik | 20W |
| Resolutie | 1920*360 |
| Actief gebied | 597.6*112 mm |
| Algemene grootte | 625.6*140*38 mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:3 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies