|
Productdetails:
|
| Naam: | Digitale advertentieschermen | Panelgrootte: | 21.5“ |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 5000 neten |
| Actief gebied: | 476.64*268,11 mm | Algemene grootte: | 509.33*297.75*65mm |
| Markeren: | 21.5 inch digitale advertentie-schermen,Digitale advertentie-schermen 1920*1080,Digitale advertentie-schermen 5000 nit |
||
21.5 inch 1920*1080, 5000nit, Android systeem, hoog contrast, Software voor het verzenden van berichten
Specificaties►
LCMA-RX0215ZJ08-Z500
| Merken | Rogin |
| Reeks | Commerciële beeldscherm |
| Panelgrootte | 21.5 inch |
| Model | LCMA-RX0215ZJ08-Z500 |
| Type machine | Met Android-bord |
| Helderheid | 5000 |
| Energieverbruik | 127 W |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 476.64*268,11 mm |
| Algemene grootte | 509.33*297.75*65mm |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Aanraakpaneel | Facultatief |
| Werktemperatuur | -20°C tot 85°C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies