|
Productdetails:
|
| Naam: | LCD reclamemachine | Paneelgrootte: | 32" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 | Helderheid: | 4000 (typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 698.4*392.85 mm |
| Overzichtsdimensie: | 732*431.3*85 mm | ||
| Markeren: | 32 inch LCD-reclame-display,Buiten LCD-machine van 4000 nits,TFT-LCD-orderdisplay |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-reclame-machine |
| Panelgrootte | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320ZJ03-Z400 |
| Helderheid | 4000 nits |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Actief gebied | 698.4 × 392,85 mm |
| Algemene grootte | 732 × 431,3 × 85 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies